דברו איתנו!
close

שאלות תשובות

התאמה של קורס תלויה במגוון של פרמטרים, החל מעניין אישי, דרך כישורים ויכולות וכלה בשאיפות לעתיד. להתאמה טובה של קורס אנא פנו אלינו בטלפון *6471

X

לשיחה עם יועץ לימודים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  הקורסים שלנו

  הדרכת בטיחות ייעודית לעובדי מפעל לפי המחלקות השונות

  post-thumbnail

  הדרכת בטיחות המותאמת לתחום העיסוק של עובדי המפעל – לפי המחלקות השונות.

  ההדרכה תתואם לעבודה הספציפית של המחלקה, תוך שימת דגש לסיכונים הרלוונטיים במחלקה ותאונות עבודה מהעבר.

   

  כלל עובדי המפעל – לפי המחלקות השונות.

  • עובדי אבטחה ושמירה.
  • עובדי משק כללי.
  • עובדי מחסן, הובלה וסבלות.
  • עובדי מטבח.
  • עובדי מעבדה.
  • עובדי ניקיון.

  4 שעות לימוד.

  קורסים נוספים

  post-image
  הדרכת עבודה בגובה

  הדרכות עבודה בגובה מספקות את כל החומר שהעובד חייב לדעת בטרם הוא עולה לגובה לבצע...

  המשך קריאה >

  קורסים פופולריים

  post-image
  קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2

  קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 לומדים רק בפיקוח של משרד העבודה! התחייבות ל-100% מעבר לעומדים בקריטריונים....

  המשך קריאה >

  הדרכת בטיחות

  כל חברה או מפעל עושים את כל שביכולתם על מנת להתפתח, לעבוד בצורה אפקטיבית ורווחית, להרחיב את קהל הלקוחות ואת השוק בו הם פועלים ופשוט להצליח, אך כדי שחברה או מפעל יגיעו להישגים חובה קודם כל לשמור בהם על כללי בטיחות בעבודה. שמירה על כללי בטיחות תאפשר עבודה חלקה, ללא תקלות וללא נפגעים חלילה. עבודה בצורה בטוחה היא הבסיס לפעילותו של כל עסק. לכן, הדרכת בטיחות מדי תקופה היא חיונית ביותר. חברה י.א.ש. פרויקטים ובטיחות מבצעת הדרכת בטיחות במגוון רחב של חברות ועסקים כמו גם מתן שירותי בטיחות ותחזוקת מערכות כיבוי וגילוי אש.

  הדרכת בטיחות – חלק בלתי נפרד מהתנהלות החברה

  האחריות שישנה לבעל חברה או מפעל כלפי עובדיו היא רבה. הוא האחראי לכך שעובד נפצע או חלילה נהרג כי כללי הבטיחות הנדרשים באותה עבודה לא חודדו ונשמרו כפי שצריך. לכן, הדרכת בטיחות לעובדים צריכה להתבצע על בסיס קבוע מדי שנה לפחות מבלי שיהיה פספוס בעניין. הידיעה וגם המיומנות שמפתחים העובדים איך לשמור על כללי בטיחות ומה יש לעשות במצבי חירום הן קריטיות. במהלך הדרכת בטיחות העובדים לא רק מקשיבים לכללי בטיחות יבשים אלא גם מתרגלים "על רטוב" מה עושים במצבים שונים ואיך נוהגים. מדובר גם על הדרכת בטיחות הקשורה ספציפית לעבודתם וגם להתנהגות במצבי חירום כלליים כמו שריפה.

  לשמור על בטיחות העובדים – רק עם מומחים בתחום

  בטיחות העובדים, ולמעשה בטיחות המקום כולו על כל מה שהוא מכיל היא נושא שאי אפשר לשחק איתו. לכן, לצורך הדרכת בטיחות יש להזמין רק חברה שזהו תחום ההתמחות שלה ולא לקיים אותה באופן פנימי, גם אם אחראי העבודה מנוסה ואחראי. בטיחות היא תחום בפני עצמו. מדריך בטיחות מטעם חברה שזהו תחום המומחיות שלה ידריך בשמירה על בטיחות בכל היבט בעבודה ובשהות במקום בכלל. י.א.ש. פרוייקטים ובטיחות היא חברה ותיקה העוסקת שנים בתחום הבטיחות, נותנת הדרכות בטיחות בחברות  ומפעלים בתחום התעשיה והבניה, מקיימת קורס ממונה בטיחות שחייב להיות בכל חברה ומפעל וכן נותנת ליווי בטיחותי מלא למגוון פרויקטים

  הדרכת בטיחות לעובדים

  בשגרה היומיומית שבה מתנהל מקום עבודה, בין אם זה מפעל תעשייתי, חברת בניה או חברת הייטק, מושם דגש רב על הספק ומקצועיות אצל כל עובד. גם משאבים רבים מופנים לשמירה על הספק גבוה והגדלתו ולהתמקצעות טובה יותר של כל עובד בתחומו. תחום שלא תמיד מקבל את המקום שלו הוא תחום הבטיחות. במיוחד בחברות ומפעלים בהם ישנה עבודה פיזית, עבודה עם מכונות כבדות, חומרים מסוכנים ועוד הדרכת בטיחות לעובדים היא הכרחית, כשיש לבצע אותה על בסיס קבוע לפחות פעם בשנה. חברת י.א.ש. פרוייקטים ובטיחות מבצעת הדרכת בטיחות לעובדים בענפי תעשיה שונים.

  מה כוללת הדרכת בטיחות לעובדים?

  הדרכת בטיחות לעובדים שמה דגש על שני חלקים חשובים: בטיחות בתחום העבודה עצמו ובטיחות כללית, שמירה על כללי בטיחות בסיסיים במהלך שהות בעבודה וגם תרגול מצבי חירום. הדרכת בטיחות עבור העובדים בתחום הבניה תכלול תרגול של עבודה בגובה, עבודה עם כלים לשמירה על בטיחות והתמודדות במקרה של נפילה: סולמות, חבלים, עוגנים, בולם נפילה ועוד. הדרכת בטיחות לעובדים במחסנים תכלול גם עבודה בטוחה בגובה וגם כללי בטיחות והתמודדות עם חומרים מסוכנים, זהירות ממכשירי שינוע כמו מלגזה ועוד. הדרכה כללית לעובדים תכלול תרגול הפעולות במקרה של שריפה, רעידת אדמה ומצבי חירום אחרים.

  איך לבחור את החברה המתאימה להדרכה?

  החברה אותה תבחרו להדרכה חייבת להיות מומחית בתחום, חברה שקיבלה הרשאה מכל הגורמים הרלוונטיים לבצע הדרכות בטיחות לעובדים. החברה צריכה להיות עם ניסיון רב בתחום הבטיחות בעבודה בכלל ובטיחות בתחום בו עוסקת החברה בפרט. בטיחות היא נושא שבו אי אפשר לעגל פינות או לקצר תהליכים, לכן חשוב להתרשם מהחברה ועובדיה, עד כמה הם נראים אמינים, רציניים, מקצועיים ומקפידים על כל פרט. ההדרכה צריכה לכלול כל נושא אפשרי ולגעת גם בכללים שנראים הכי מובנים מאליהם, כשדווקא אי הקפדה עליהם גורמת לנפגעים בעבודה. חפשו גם אם יש לכם המלצות מבעלי חברות אחרים שהיתה אצלם הדרכת בטיחות לעובדים בזמן האחרון. י.א.ש פרויקטים ובטיחות מוכרת בתחום הבטיחות בכל רחבי הארץ ומבצעת הדרכות במגוון מפעלים, חברות ומוסדות.

  לשיחה עם יועץ לימודים

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!